VSN-näyttelyt


» Näyttelypaikka Barricade Warmbloods
» Kilpailupäivä 05.04.2015 / Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2015
» Vastuuhenkilö ksuvi

» Näyttelyt ovat avoinna valokuvallisille
» Yhteen luokkaan otetaan max. 12 osallistujaa
» Yksi hevonen saa osallistua yhteen luokkaan näyttelyissä
» Yhdeltä omistajalta max. 2 hevosta per luokka

Osallistumisohjeet


Osallistumiset allaolevassa muodossa sähköpostiosoitteeseen virtuaali@narskuva.net otsikolla Barricade VSN

Luokka
<a href="http:// alkuinen osoite">Hevosen virallinen nimi</a> - Esittäjä

Luokat (päivitetty viimeksi 09.04. klo 11:08)

» Luokka 1: Trakehnerorit TT / tuomari Sirpa
» Luokka 2: Trakehnerorit TT / tuomari dookie
» Luokka 3: Trakehnertammat TT / tuomari Sirpa
» Luokka 4: Trakehnertammat TT / tuomari dookie

Osallistujat

Show Winner-luokka
SW1 Rosenhof Klaus - Pulmu N. (4½-4½-5-4½-5-4½-4-4-3-3½ = 42,5p)
SW2 Ettore NON - VRL-08368 (4+4+5+3,5+4+3,5+5+5+3,5+4 = 42,5p)
SW3 Pearlspear Hexen - Zael (5-5-4½-5-4½-4½-4-3½-2-3 = 41p)
SW4 Rosenhof Effi - Pulmu N. (4+4+4+4+4,5+3,5+4+3,5+3,5+3,5 = 38,5p)

Reserve Champion -palkitut
RCH Rosenhof Eckhart - Pulmu N. 4,5+4+4,5+3,5+5+4+4+3,5+4+3,5 = 40,5p
RCH Rosenhof Alfons - Oldfinion Dressage 4+4+4,5+5+4,5+4+3,5+3,5+3,5+4 = 40,5p
RCH Rosenhof Elrik - Stall Katina 4+4+4+4+5+4,5+3+4+3+4,5 = 40p
RCH CLAr Aftershock Delight - Dimma (4-4-5-4-5-4-3½-4-3-3=39,5p)
RCH Mnyama F - konnari (3½-4½-3½-5-5-3½-3-3-3½-3=37,5p)
RCH Mortalitasi Vegas - satu (4-3½-3½-4-3½-4-3½-4-3-3½=36,5p)
RCH Cloudberry Celt - VRL-00091 (4½-5-4½-4-4-3½-4-3½-3½-3½=40p)
RCH Syrictae Hexen - Zael (4-4½-5-5-3½-3½-4-4-2½-2=38p)
RCH Escorant Puritania - VRL-05706 (4-4½-4½-2½-4-4½-4½-4-2½-3=38p)
RCH Coolangatta AIR - VRL-00091 4+4+4+3,5+3,5+4,5+4+3,5+3,5+3,5 = 38p
RCH Narcissism CBR - Zael 4+4+3,5+4+4+3,5+4+3,5+3,5+3 = 37p
RCH Astarte Aeris - VRL-00091 3,5+4+4,5+4+3,5+4+3,5+3,5+3+3 = 36,5p

Luokka 1: Trakehnerorit 
1. CH Ettore NON - VRL-08368 4+4+5+3,5+4+3,5+5+5+3,5+4 = 42,5p
2. RCH Rosenhof Eckhart - Pulmu N. 4,5+4+4,5+3,5+5+4+4+3,5+4+3,5 = 40,5p
3. RCH Rosenhof Alfons - Oldfinion Dressage 4+4+4,5+5+4,5+4+3,5+3,5+3,5+4 = 40,5p
4. RCH Rosenhof Elrik - Stall Katina 4+4+4+4+5+4,5+3+4+3+4,5 = 40p
5. Criminal Kid - mori-mori 4+4+4,5+4+3,5+3,5+5+3,5+3,5+4 = 39,5p (olisi ansainnut RCH:n mutta kun ei voi jakaa neljättä!)
6. Cullinan - ksuvi 4+4+4+3+4+3+4+4+3,5+3,5 = 37p
7. Léon - VRL-00091 3,5+4+4+3,5+4+4+3,5+3,5+3,5+3,5 = 37p
8. CLAr Eternal Runner - Dimma 3,5+4+2,5+3+3,5+4+3+3+3,5+4 = 34p
9. Nightfall WK - VRL-00091 3+4+3,5+4+3,5+3,5+3+3+3+3,5 = 34p
10. Rosenhof Artur - Pulmu N. 3+4+2,5+3,5+2+3,5+3+3,5+4+3,5 = 33,5p
11. Poppy Boy Harley - ksuvi 2,5+3+4+3,5+2,5+3,5+4+4+3+3 = 33p

Corpheus NON - Cery, hylätty, sama rakennekuva kuin Poppy Boy Harleylla, ilmoitettu myöhemmin mukaan.

Luokka 2: Trakehnerorit 
CH Rosenhof Klaus - Pulmu N. (4½-4½-5-4½-5-4½-4-4-3-3½=42,5p)
RCH CLAr Aftershock Delight - Dimma (4-4-5-4-5-4-3½-4-3-3=39,5p)
RCH Mnyama F - konnari (3½-4½-3½-5-5-3½-3-3-3½-3=37,5p)
RCH Mortalitasi Vegas - satu (4-3½-3½-4-3½-4-3½-4-3-3½=36,5p)
5. Crayon Honeydust - ksuvi (4-4-4-3-3½-4-3½-4-2½-3=35,5p)
6. Brij Bhairav - mori-mori (4-4-3-4-3½-3½-4-3½-3-3=35,5p)
7. Star Theme's Arizona - VRL-00091 (4-3½-4-4-3½-3-4-4-3-2½=35,5p)
8. Neptunus Hexen - Dimma (3½-3½-3½-3½-3½-4-3½-4-3-3½=35,5p)
9. Eromir CO - ksuvi (3½-3½-3-3½-4-4-3½-3½-2½-3=34p)
10. Morpheus NON - Cery (4-4-3½-4-3-3½-4-3½-2-2=33,5p)
11. Godehard - Pulmu N. (3½-4-3½-3½-3-3½-3-3-3-3½=33,5p)
12. Amsterdam AIR - VRL-00091 (4-3½-4-2-3-3½-3½-4-2-2=31,5p)

Luokka 3: Trakehnertammat 
1. CH Rosenhof Effi - Pulmu N. 4+4+4+4+4,5+3,5+4+3,5+3,5+3,5 = 38,5p
2. RCH Coolangatta AIR - VRL-00091 4+4+4+3,5+3,5+4,5+4+3,5+3,5+3,5 = 38p
3. RCH Narcissism CBR - Zael 4+4+3,5+4+4+3,5+4+3,5+3,5+3 = 37p
4. RCH Astarte Aeris - VRL-00091 3,5+4+4,5+4+3,5+4+3,5+3,5+3+3 = 36,5p
5. Mistress - ksuvi 3,5+4+4+3+3+3,5+4+3,5+4+4 = 36,5p
6. Rosenhof Lydia - Stall Katina 3+3,5+4+4+3,5+4+3,5+3,5+3,5+4 = 36,5p
7. Rosenhof Ava - Pulmu N. 3+3,5+4+4+3+4+4+3,5+3,5+3 = 35,5p
8. Caramel F - ksuvi 3+4+4+4+4+3,5+3+3+3,5+3 = 35p
9. Eleganze - mori-mori 3+3+4+3,5+4+4+4+3+3+3 = 34,5p
10. Transiency SWA - Joe 3+3,5+4+3,5+3+3,5+3+3+3,5+3,5 = 33,5p
11. Gothel - Joe 3+3,5+3,5+3+3+4+3+3+4+3,5 = 33,5p
12. Rosenhof Anna - Stall Katina 3+3+3,5+3+2+4+4+3+1+3,5 = 30p

Luokka 4: Trakehnertammat 00/12
CH Pearlspear Hexen - Zael (5-5-4½-5-4½-4½-4-3½-2-3=41p)
RCH Cloudberry Celt - VRL-00091 (4½-5-4½-4-4-3½-4-3½-3½-3½=40p)
RCH Syrictae Hexen - Zael (4-4½-5-5-3½-3½-4-4-2½-2=38p)
RCH Escorant Puritania - VRL-05706 (4-4½-4½-2½-4-4½-4½-4-2½-3=38p)
5. Rosenhof Karrera - Pulmu N. (4-5-5-3½-4-4-3½-3-2½-3=37,5p)
6. Cruella de Cade - ksuvi (4-4-5-4-3½-4-3½-3½-3-2½=37p)
7. Rosenhof Karmen - Pulmu N. (4-4½-4½-4-3½-4-4-3-3-2½=37p)
8. Rosenhof Kora - Stall Katina (4-4-5-3½-3-3-4-4-3-2½=36p)
9. Rosenhof Lara - Joe (4-4-4-4-4-3½-4-3½-2-3=36p)
10. Quinntana - Joe (4-3½-4-4-4-3½-3½-3½-2½-3=35,5p)
11. Charlotta Cade - ksuvi (3½-3½-4-3½-3-3-3½-3½-3-3=33,5p)
12. Ciars Beijing - VRL-00091 (3½-4-4-3½-3½-4-4-3-1½-2=33p)